SPOJTE SE S NÁMI
Zákaznická linka: 705 004 104 (PO-PÁ 8:00-16:00)

Co je u nás nového

Přehlednější vyúčtování- 27.7.2016


Plyníci pro své zákazníky připravili přehlednější vyúčtování!  Nejenže splňuje všechny legislativně nutné náležitosti, je i mnohem jednodušší a zákazník se v něm lépe orientuje.  Rozděleno je do tří částí A-C.

Část A se věnuje celkovému přehledu výše vyúčtování za uplynulé období, k nalezení je zde i informace o dodaném množství plynu na odběrném místě, počáteční a konečný stav měřidla.  Novinkou je i podrobný popis k ekologické dani.  V této části se nachází celkový přehled zahrnutých záloh a rekapitulace DPH následovaná přehledem odběrných míst, kterých se vyúčtování týká.

Do podrobné části vyúčtování – část B je nově začleněno zařazení odběru do třídy TDD (typový diagram dodávky) pomáhající určit výši roční spotřeby zemního plynu v průběhu roku a roční předpokládané množství- roční výše odběru plynu. Jednotlivé položky v této části  jsou rozčleněny na služby související s dodávkou plynu a služby související s distribucí.  Nedílnou součástí jsou pak podrobné hodnoty měření k odběrnému místu nově doplněné o konkrétní způsob odečtu v místě odběru.

Závěrečná část C poskytuje zákazníkovi informaci ohledně způsobu uplatnění reklamace vyúčtování dodávky plynu.

Pro lepší orientaci ve vyúčtování využijte průvodce připraveného v sekci dokumentů ke stažení.

Nebojte se zeptat Plyníků na cokoli ohledně vyúčtování 🙂

CHETE ZJISTIT, KOLIK S NÁMI UŠETŘÍTE ZA DODÁVKY PLYNU?

KALKULAČKA

Nebo zavolejte na 705 004 104 a vše společně probereme po telefonu.

(PO-PÁ 8:00-16:00)